Czynności magazynowe Modlniczka

Cieszyn/ cieszyński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy.

W chwili obecnej, dla naszego klienta poszukujemy osób do magazynu (automotive) w Modlniczce.

Lokalizacja: Modlniczka ul. Komandosów

Co oferujemy:

Zlecenie od poniedziałku do piątku od 6:00 do 14:00 (w późniejszym czasie system III zmianowy: 6-14, 14-22, 22-6)

Stawka 28,10 ZŁ brutto/h (na zmianie nocnej 33,72 zł brutto/h)

Do 700 zł brutto premii wydajnościowej

Umowę zlecenie przez pierwszy miesiąc (później możliwość przejścia na umowę o pracę tymczasową)

Obowiązki:

Przyjmowanie towaru (dział przyjęć)

Kompletowanie

Czynności magazynowe

Praca z użyciem skanera

Wymagania:

Sprawność fizyczna

Dyspozycyjność do pracy w systemie I zmianowym, a następnie w III zmianowym

Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Zainteresowanych prosimy o wiadomość z CV wraz z numerem telefonu.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Weronika

Weronika

Weronika