CUKIERNIK

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 18.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

CUKIERNIK

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: 313821

OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie produktów cukierniczych zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz dbanie o jakość i świeżość oferowanych wypieków. Praca w systemie trzyzmianowym (pon-sob, nd handlowe). Zatrudnienie od lipca. Możliwość przeszkolenia.

WYMAGANIA:

Wymagania inne:
- Gotowość do pracy zmianowej. Mile widziane aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne, wykształcenie kierunkowe.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300

KONTAKT:

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Pracodawca:
kontakt przez OHP

Adres:
Kosynierów 20, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: mbp.bielsko-biala@slaska.ohp.pl
tel: 338221525 wew.11

Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Karta Klienta