CUKIERNIK

Wysogotowo/ poznański/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 10 godzin temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

CUKIERNIK

Miejsce pracy: SZPARAGOWA 3A, 62-081 Wysogotowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/3366

OBOWIĄZKI:
cukiernik, produkcja ciast i wyrobów cukierniczych
Praca na 2 zmiany:3.30-11.30, 19.30-3.30

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, gastronomiczne
- Wykształcenie: średnie branżowe, gastronomiczne
- Uprawnienia: doświadczenie zawodowe 3 lata

Wymagania inne:
- Wykształcenie: cukiernicze
Doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata
Umiejętnosci: produkcja ciast i wyrobów cukierniczych
Inne: Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wysogotowo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
LICZBAŃSCY - HANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
SZPARAGOWA 3A, 62-081 Wysogotowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
tel: 695 890 302

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Telefoniczne umówienie spotkania, Godziny : 8-13

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu