Cieśla szalunkowy/Betoniarz bez języka - praca na terenie Niemiec

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 19.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Niemiecka rodzinna firma z 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej poszukuje pracowników na stanowisko:
Cieśla szalunkowy/Betoniarz
Miejsce pracy: Neu-Isenburg – praca na terenie Niemiec
Wynagrodzenie: na start 13,50-15-70 euro brutto/h + dodatki

Zadania:
• Montaż szalunków systemowych PERI i/lub DOKA,
• Montaż elementów konstrukcyjnych (typu kotwice, szyny nośne, stopy, comax),
• Montaż obszalunku na otwory drzwiowe, okienne, wgłębienia i uskoki w ścianach,
• Betonowanie i praca z wibratorem.

Wymagania:
• Minimum 1 rok doświadczenia w montażu szalunków systemowych PERI i/lub DOKA,
• Motywacja do pracy na stanach surowych (na świeżym powietrzu) powyżej 9,5 h/dziennie,
• Doświadczenie w pracy poza granicami Polski będzie dodatkowym atutem,
• Mile widziane prawo jazdy kat. B, znajomość języka niemieckiego i uprawnienia na dźwig.

Gwarantujemy:
• Niemiecka umowa o pracę,
• Zjazdy do Polski co dwa tygodnie na przedłużony weekend,
• Bezpłatne zakwaterowanie oraz samochód do wyłączonego użytku 4-osobowej brygady,
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu – dofinansowanie szkolenia językowego i uprawnień na dźwigi,
• Meldunek na terenie Niemiec, pomoc w organizacji dodatku rodzinnego Kindergeld, możliwość ubezpieczenia członków rodziny,
• Dodatki: bon do Lidla, dodatek paliwowy, dodatek urodzinowy, premia inflacyjna, z czasem dodatek rozłąkowy,
• Opieka polskojęzycznego biura.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „CIEŚLA/BETONIARZ”– na pewno oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena