Cieśla szalunkowy

Kraków, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 28.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: Annency

Zadania:
• praca budowlane
• przygotowanie konstrukcji jako formy do nadawania kształtu przy wylewaniu betonu lub jako szablonu w robotach murarskich
• wykonywanie ścian stropów i schodów za pomocą systemów szalunkowych

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku cieśla
• odpowiedzialność
• umiejętność pracy w zespole
• dokładność
• punktualność
• dobra organizacja pracy własnej
• mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
• wyjazd własnym samochodem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• stałą stawkę godzinową wraz z dodatkami (również za nadgodziny)
• pomoc w zorganizowaniu transportu do Francji
• darmowe zakwaterowanie
• uzyskanie pomocy polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
• wsparcie i pomoc polskiego koordynatora, który przebywa na miejscu
• wynagrodzenie wypłacane terminowo na podany rachunek bankowy
• częściowy zwrot kosztów podróży

537 057 908

537 057 908

537 057 908