Cieśla budowlany z min. rocznym doświadczeniem

Kraków, Krowodrza

Ogłoszenie dodane: 29.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Poszukujemy doświadczonych cieśli budowlanych dla naszych klientów z okolicy Stavanger, Bergen lub Trondheim.

Miejsce pracy: Stavanger lub Bergen

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Montaż konstrukcji drewnianych w tym szalunków, stropów i dachów

- Montaż konstrukcji okien i drzwi, płyt GK, izolacji, elewacji oraz inne prace wykończeniowe

- Obróbka drewna oraz prace konserwacyjne

- inne prace budowlane

WYMAGANIA:

- Doświadczenie w branży budowlanej jako blacharz cieśla, dekarz lub stolarz

- Umiejętność czytania i rysunków technicznych

- Znajomość obsługi narzędzi i urządzeń budowlanych

- Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, bazujące na doświadczeniu

- Umowa o prace na norweskich warunkach

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego konsultanta

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: ir@eterni.no

Możesz również sprawdzić naszą stronę internetową: https://eterni.no/work-in-norway/ oraz stronę FB https://www.facebook.com/EterniNorwayIR

Miejsce pracy: Norwegia

Anna

Anna

Anna