Chłodniarz

Nowy Sącz/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 04.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Chłodniarz

Miejscowość: Nowy Sącz

Praca zmianowa

Wymagania:

-doświadczenie w obsłudze urządzeń chłodniczych

-znajomość technologii chłodniczych

-utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

-znajomość procedur bezpieczeństwa i higieny pracy w środowisku spożywczym oraz w laboratoriach

-dobra organizacja pracy

-chęci do pracy w zespole

-samodzielność i zaangażowanie

-badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

Zakres obowiązków:

-montaż, konserwacja, diagnoza, naprawa i serwisowanie instalacji i urządzeń chłodniczych

-uruchamianie instalacji chłodniczych

-diagnozowanie i wykrywanie problemów dotyczących urządzeń chłodniczych

-sortowanie, przechowywanie towarów i decydowanie o ich rozmieszczeniu w chłodni

-trzymywanie chłodni w czystości, poprzez porządkowanie i właściwe układanie wózków

-przestrzeganie okresów przechowywania

Mile widziane:

- orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

- pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju w strukturach firmy

- miłą i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Sylwia

Sylwia

Sylwia