BRUKARZ

Elbląg/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 28.06.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

BRUKARZ

Miejsce pracy: Grunwaldzka 2/2, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/1204

OBOWIĄZKI:
Ukladanie kostki brukowej na terenie Niemiec, praca w delegacjach, rotacyjnie zjazd do Polski
Zakwaterowanie 300 euro miesięcznie pokrywa pracownik
Umowa zlecenie 40-50 godzin w tygodniu do uzgodnienia
Wynagrodzenie płatne raz w miesiącu, zaliczki wypłacane w razie potrzeby.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
- Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
- Uprawnienia: umiejętność wykonywania prac brukarskich
- Uprawnienia: doświadczenie w branży ogólnobudowlanej i brukarskiej

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:
- 2-letnie doświadczenie na stanowisku brukarz
Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność.
Prawo jazdy kategorii B i własny samochód, (mile widziane). Mile widziane również uprawnienia lub umiejętości operatora koparki.
Dla kandydatów z Ukrainy wymagana podstawowa znajomość języka polskiego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Elbląg
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 12 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
K&K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Polna 16B/4, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Yevheniia Zhalinska
e-mail: zhalinska9313@gmail.com
tel: 500561262

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu