blacharz samochodowy

Warszawa, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 10.07.2024

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Opis stanowiska pracy: Blacharz samochodowy

Poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych blacharzy, którzy dołączą do naszego zespołu. Idealny kandydat będzie miał duże doświadczenie w naprawach karoserii samochodowych, w tym w pracach blacharskich, nadwoziach oraz demontażu i montażu. Będziesz odpowiedzialny za przywracanie karoserii pojazdów do ich pierwotnego stanu przy użyciu różnych technik i narzędzi.

Kluczowe obowiązki:
- Wykonywanie zbijania paneli i karoserii na powierzchniach metalowych i aluminiowych.
- Używanie narzędzi takich jak młotki, torby narzędziowe i reflektory do zadań usuwania i naprawy.
- Wykonywanie spawania CO2 MIG/MAG, lutowania twardego i zgrzewania punktowego.
- Przeprowadzanie napraw plastikowych w razie potrzeby.
- Demontaż i montaż części karoserii samochodowych.
- Wymiana i instalacja uszkodzonych komponentów elektronicznych.
- Wymiana pełnych systemów zawieszenia kół.

Wymagania związane z pracą:
- Minimum 4 lata doświadczenia jako blacharz samochodowy.
- Wszechstronna znajomość różnych metali i tworzyw sztucznych stosowanych w naprawach karoserii samochodowych.
- Znajomość wszystkich materiałów używanych w procesie naprawy karoserii.
- Biegła znajomość języka angielskiego.
- Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B. Własny samochód będzie dodatkowym atutem.

Wynagrodzenie: 600 - 700 euro netto. Tygodniowo po odliczeniu wszystkich kosztów, takich jak zakwaterowanie, ubezpieczenie i podatki.

Podróż z kraju pochodzenia kandydata do Holandii odbywa się na jego koszt. Powodem, dla którego za to nie płacimy jest to, że mieliśmy zbyt wiele sytuacji, w których płaciliśmy za podróż, a kandydaci nigdy nie dotarli na miejsce lub nawet przyjęli inną ofertę pracy w drodze tutaj. Po przyjeździe do Holandii wszystko zostanie zorganizowane dla kandydata: zakwaterowanie (mały dom, pojedyncze pokoje), ubezpieczenie, transport do pracy (dojazd do pracy samodzielny lub za pomocą transportu zorganizowanego przez miejsce pracy; dojazd do pracy wynosi >30 minut) i pomoc w uzyskaniu BSN (holenderskiego numeru ubezpieczenia społecznego),jeśli jest to konieczne. Następnego dnia (lub w poniedziałek, jeśli kandydat przyjedzie w weekend) kandydat może rozpocząć pracę (czas pracy wynosi 8 godzin dziennie). Zakwaterowanie to prywatne pokoje lub studio.
CV prosze przesyłać na etecollab@gmail.com

ETE

ETE

ETE