ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Nysa/ nyski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 12.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: PIŁSUDSKIEGO 47, 48-303 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0957

OBOWIĄZKI:
Przygotowanie stanowiska lekarza, współpraca z lekarzem, asystowanie w czasie leczenia pacjenta, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, przygotowanie gabinetu do wizyty lub do zabiegów, dbałość o czystość miejsca pracy, obsługa recepcji, kontrola oraz stan magazynowy materiałów medycznych.

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie średnie, policealne kierunkowe, mile widziane doświadczenie zawodowe. Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nysa
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30 do 40 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
VITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
PIŁSUDSKIEGO 47, 48-303 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Natalia Jakubiec
e-mail: rekrutacja@optima-vita.pl
tel: 77 40 17 002

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV z dopiskiem "ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA" prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@optima-vita.pl lub dostarczyć osobiście do administracji gab. 203, II piętro.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie