Asystent obsługi kas samoobsługowych

Kocmyrzów/ krakowski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 10.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscowość: Kocmyrzów

Typ umowy: Pełny etat

Rekrutacja zdalna

Orzeczenie o niepełnosprawności: Wymagane

Praca zmianowa

Zakres obowiązków:

·pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych
·obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami
·utrzymanie czystości w miejscu pracy
·dbanie o ekspozycję towarów

Nasze wymagania:

·aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
·wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym
·aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia
·zapał i chęci do pracy
·ukierunkowanie na klienta
·mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
·niezbędne szkolenia
·atrakcyjne benefity
·przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Sylwia

Sylwia

Sylwia