ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU BUDOWLANEGO

Polkowice/ polkowicki/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 08.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Młyńska 4, 59-101 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/1144

OBOWIĄZKI:
- ścisła współpraca z Inspektorami Nadzoru Budowlanego oraz innymi stronami zaangażowanymi w inwestycyjny proces budowlany;
- pomoc w analizowaniu dokumentacji projektowej oraz rozwiązań technicznych przedkładanych przez Wykonawcę;
- pomoc w przeprowadzaniu odbiorów robót budowlanych zgłaszanych przez Wykonawcę;
- monitorowanie postępu wykonanych prac przez Wykonawcę;
- pomoc w ocenie i kompletowaniu dokumentacji budowy;
- sporządzanie raportów okresowych z postępu prac Wykonawcy;
- sporządzanie protokołów, korespondencji lub innych dokumentów związanych z procesem budowlanym oraz w zakresie prowadzonych działań inwestycyjnych;
- udział w radach budowy;
- inne czynności zlecone przez przełożonego.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: umiejętność czytania rysunków/schematów technicznych
- Uprawnienia: dobra organizacja pracy
- Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera /znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook

Wymagania inne:
- znajomość przepisów prawa budowlanego; umiejętność czytania dokumentacji technicznej
mile widziane uprawnienia budowlane oraz umiejętność posługiwania się programem kosztorysowym NORMA

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Polkowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Aquapark Polkowice- Regionalne Centrum Rekreacyjno - Rehabilitacyjne Spółka Akcyjna

Adres:
Młyńska 4, 59-101 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Klarzyńska-Pólkowska
e-mail: kadry@aquapark.com.pl
tel: 767269118

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV, podanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach