ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Okonin/ ropczycko-sędziszowski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 10.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 39-100 Okonin 19a, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0610

OBOWIĄZKI:
Obsługa programu księgowo - kadrowego.
Obsługa programu Płatnik Praca na dokumentach poprzez:
- segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju;
- sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;
- sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami;
- wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów;
- kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących; - przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami;
- wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych;
- archiwizowanie dowodów księgowych;
Organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.

Praca w godz.: 8:00 - 16:00 / 12:00 - 20:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
- Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. średnie w kierunku rachunkowość i finanse.
Mile widziana :
- znajomość programu Płatnik;
- znajomość prawa podatkowego/prawo pracy i ubezpieczeń społecznych;
- znajomość obsługi programu ENOVA.

Chęci do pracy w takim zawodzie.
Chęci ciągłej nauki i doskonalenia zawodowego.
Dobra komunikacja oraz umiejętność współpracy ze współpracownikami.
Miła aparycja.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Okonin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Biuro Rachunkowe Jan Sroka

Adres:
39-100 Okonin 19a, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Anna Sroka
e-mail: kontakt@biurorachunkoweokonin.pl
tel: 17 22 28 358

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Pośrednicy realizujący ofertę: JJ/RD

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach