Pracownik produkcji*do przyucz*od zaraz*PN-PT

Łódź, Widzew

Ogłoszenie dodane: 16.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dla jednego z naszych klientów, producenta kostki brukowej i płyt tarasowych poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Nie wymagamy doświadczenia - możliwość przyuczenia.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży budowlanej. Aplikuj.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio
wynagrodzenie podstawowe: 28-30 brutto/h + dodatki + premia
pracę od pon. do pt. (6-14, 14-22), w wyższym sezonie, praca a 3zmiany
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zadania:
kontrola jakości wykonywanych produktów
wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów
prosta praca fizyczna

Oczekujemy:
motywacji i chęci do pracy
oferta także dla obcokrajowców

Lokalizacje: Łódź, Widzew.

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, wyślij wiadomość "praca" na 570 318 000 lub skontaktuj się telefonicznie -chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna