PRACOWNIK PRODUKCJI

Nawojowa Góra/ krakowski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 04.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę

Miejsce pracy: Nawojowa Góra, powiat: krakowski, woj: małopolskie
Nr oferty: 311461

OBOWIĄZKI:
Prace manualne związane z montażem przełączników światłowodowych, składanie, skręcanie, wpinanie. Praca z instrukcją techniczną. Obsługa narzędzi, lutowanie (po przeszkoleniu). Praca wymagająca pod względem wzrokowym - bardzo małe elementy. Praca z mikroskopem. Praca z komputerem powyżej 4 h.

WYMAGANIA:

Wymagania inne:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, obsługa komputera, mile widziana znajomość język angielskiego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nawojowa Góra
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 550

KONTAKT:

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Pracodawca:
kontakt przez OHP

Adres:
Lipowa 3, 30-702 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
e-mail: mbp.krakow@ohp.pl
tel: 12 2571219

Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail