PRACOWNIK FIZYCZNY

Jasło/ jasielski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 15.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 108, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0574

OBOWIĄZKI:
P.P.H.U. Centrum Sp. z o.o., producent wyrobów sanitarnych ( wanny, brodziki, umywalki), zatrudni do pracy na linii produkcyjnej na stanowisku - Pracownik fizyczny do Zakładów Produkcyjnych mieszczących się w Jaśle.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie od 4242,00 zł do 4 642,00 zł (w zależności od posiadanych kompetencji),
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- szczegółowe wdrożenie przygotowujące do pracy,
- możliwości rozwoju dla najlepszych.
Oczekiwania:
- zdolności manualne, obsługa urządzeń i narzędzi produkcyjnych,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
- umiejętność pracy w grupie,
- przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych,
- chęć rozwoju i związania się z firmą na dłużej.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Wykształcenie: gimnazjalne
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: Obsługa maszyn i urządzeń.
- Uprawnienia: Umiejętności manualne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jasło
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "CENTRUM" SP. Z O.O.

Adres:
Batorego 81, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Barbara Macoń
tel: 134915091 wew. 20

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : 07:30 - 15:30

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle