NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 08.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Stanisława Wąsowicza 30, 80-318 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/4247

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie obowiązków nauczyciela bibliotekarza zgodnie z Kartą Nauczyciela. Praca w wymiarze 30/30.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:
- przygotowanie pedagogiczne, dwu letnie doświadczenie na stanowisku nauczyciela, obsługa systemu MOLNET+ oraz Kindloteka, obsługa pakietu Office, uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela bibliotekarza, znajomość przepisów dotyczących prawa oświatowego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 915 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Szkoła Podstawowa nr 35 z Odziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego

Adres:
Stanisława Wąsowicza 30, 80-318 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: sekretariat@sp35.edu.gdansk.pl
tel: 58 552 34 14

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy