Koordynator pracowników z językiem hiszpańskim

Krosno/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 08.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Miejsce pracy - Krosno
Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Koordynator pracowników z biegłym hiszpańskim
Obowiązki:
• Udział w szkoleniach BHP oraz szkoleniach stanowiskowych jako tłumacz, aby zapewnić płynną komunikację między instruktorem a uczestnikami
• Prowadzenie selekcji i rekrutacji kandydatów
• Aktywne pozyskiwanie kandydatów hiszpańskojęzycznych
• Wsparcie przy administracyjnym procesie zatrudniania
• Przygotowanie i składanie dokumentów wymaganych do legalizacji pobytu
Wymagania:
• Biegła znajomość języka hiszpańskiego
• Prawo jazdy kat.B
• Wysokie umiejętności komunikacyjne
• Zdolności organizacyjne
• Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę od pon. - pt.
• System pracy 2-zmianowy
• Premię uznaniową, premię rekrutacyjną
• Dużą swobodę przy realizacji zadań
• Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
• Dofinansowanie do pakietu Multisport
• Przyjazne środowisko pracy oparte na wzajemnym wsparciu i profesjonalizmie
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

MARIA

MARIA

MARIA